Organizacja pożytku publicznego  
 
program do pit - darmowy

Wigilia w Kowalewie


Marzenia są nieodłączną częścią naszego życia. Zwłaszcza wtedy, kiedy nic się nie układa, kiedy szara rzeczywistość nas przytłacza, kiedy nie ma obok nas nikogo bliskiego, jeśli potrafimy marzyć, zawsze świeci w naszym sercu jakaś maleńka iskierka nadziei na lepsze jutro. Szczególnie kiedy zbliżają się święta Bożego Narodzenia i kiedy wszystkie rodziny powinny być razem, cieszyć się swoją obecnością przy wspólnym, wigilijnym stole, w serduszkach najmłodszych, którzy swoje dzieciństwo spędzają w Domach Dziecka, rodzą się cichutkie marzenia o ciepłym rodzinnym domu, o zabawkach znalezionych pod choinką, o bliskości drugiego człowieka.

W tym roku Fundacja poprosiła dzieci z Domu Dziecka w Kowalewie o napisanie listów do świętego Mikołaja i dzięki nieocenionej naszej wolontariuszce Pani Sylwii Olbrychowskiej i jej wspaniałym przyjaciołom, większość tych marzeń została spełniona.

14 grudnia podczas świątecznego spotkania w Domu Dziecka w Kowalewie, dzieci przygotowały piękną szopkę, Mikołaj wręczył prezenty i wspólnie śpiewaliśmy kolędy.

Uśmiech na buzi dziecka rozpromienia świat i ogrzewa serca dorosłych.


PRETekst

Licznik odwiedzin
Licznik
 
  
Accurate Związek Nauczycielstwa Polskiego Geneza
warszawa.naszemiasto.pl IKEA