Organizacja pożytku publicznego  
 
program do pit - darmowy

Podziękowania


Początek roku to czas refleksji i bilansu dokonań minionego okresu.
W 2008 roku udało nam się pomóc kilkunastu rodzinom, sprawić, aby na buźkach dzieci z 3 mazowieckich domów dziecka częściej gościł uśmiech i by wakacje dały im radość i odpoczynek, Mikołaj uszczęśliwił 45 dzieci z DD w Kowalewie, a do kilku placówek opiekuńczo-wychowawczych na Mazowszu trafiły dary w postaci wyposażenia wnętrz.
Nie byłoby to możliwe, gdyby nie wspaniali ludzie, którzy jako wolontariusze pomagają naszej Fundacji.
W tym miejscu Zarząd i Rada Fundacji bardzo serdecznie dziękują za wielki wkład pracy, gorące serce, zaangażowanie i bezinteresowność:

  • Mecenas Małgorzacie Sieradzkiej-Sęk, która pomaga nam i naszym podopiecznym rozwiązywać zawiłe prawne problemy,

  • Pani Krzysi Fudali-Samoń, która ponad rok pełniła społecznie funkcję Dyrektora Biura Fundacji,

  • Panu Piotrowi Kamieńskiemu, który od wielu lat dba o wizerunek Fundacji i projektuje nasze plakaty, ulotki, wizytówki itp.,

  • Panu Mirosławowi Makarewiczowi, który od połowy roku zajął się prowadzeniem naszej strony WWW,

  • Pani Sylwii Olbrychowskiej oraz jej anonimowym przyjaciołom, dzięki którym w ostatnim roku wydarzyło się bardzo dużo dobrego. Fundacja wzbogaciła się o 2 drukarki, mogliśmy podarować 10 kompletów wyprawek szkolnych dla dzieci ze szkół podstawowych, wysłać na kolonie dzieciaki z domów dziecka oraz spełnić marzenia dzieci z DD w Kowalewie i podarować im pod choinkę wymarzone telefony komórkowe, MP3 i 4, lalki, samochody, sprzęt i odzież sportową itp.

     Specjalne podziękowania kierujemy do Kierownictwa i załogi Wydawnictw Akcydensowych SA w Warszawie przy ul. Bema 60A, dzięki życzliwości których od wielu lat mamy materiały biurowe i możemy prowadzić wszelką korespondencję, zarówno z darczyńcami, sponsorami, Ośrodkami Pomocy Społecznej, Domami Dziecka itd., a dzieci dostają zeszyty, ołówki, pióra, bloki rysunkowe itp. Gdyby nie bezinteresowność i wsparcie Wydawnictw Akcedensowych, nasza działalność byłaby mocno ograniczona lub prawie niemożliwa na tę skalę co obecnie. W imieniu Zarządu i Rady Fundatorów serdecznie dziękujemy.

     Dziękujemy też wszystkim anonimowym darczyńcom, od których w ramach 1% na konto Fundacji w 2008 roku wpłynęło ponad 19 000 zł.

     Serdecznie witamy w gronie przyjaciół Fundacji "Młodzież z Jelonek", która zorganizowała zbiórkę pieniędzy na podarunki pod choinkę dla dzieci z DD w Kowalewie. Mamy nadzieję, że będziecie z nami już na stałe, a Wasze bezinteresowne zaangażowanie i pomoc potrzebującym, sprawi Wam wiele satysfakcji.Niemożliwe to tylko wielkie słowo rzucone na wiatr przez maluczkich,

którzy godzą się na naturalną kolej rzeczy, zamiast wykrzesać siłę żeby ją zmienić.

Niemożliwe to nie fakt, to jedynie opinia.

Niemożliwe to potencjał możliwości.

Niemożliwe jest chwilowe.

Niemożliwe nie istnieje! Wszystko zależy od naszych chęci i zaangażowania.


PRETekst

Licznik odwiedzin
Licznik
 
  
Accurate Związek Nauczycielstwa Polskiego Geneza
warszawa.naszemiasto.pl IKEA